You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

E-imza başvurusu nasıl yapılır ?

E-imzanıza 3 farklı yöntem ile sahip olabilirsiniz :

www.e-imzaburada.com sayfasındaki online başvuru formu doldurulur.
- Satın alınmak istenen e-imza paketine ait ödeme yapılır.
- Online başvuru formunda seçilecek Kimlik Kontrolü ve Kurulum yöntemine göre 3 farklı yöntem ile e-imza paketi uzman personelimiz tarafından başvuru sahibine ulaştırılır.

1- Başvuru merkezlerimizden (İstanbul Mecidiyeköy - İstanbul Kartal –Ankara–İzmir–Bursa – Antalya – Tekirdağ) kimlik tespit işlemleriniz yapıldıktan Sadece 15 Dakika içinde e-imzanızı teslim alabilirsiniz. Bilgisayarınıza ücretsiz olarak uzaktan yardım metoduyla kurulum desteği veriyoruz.

2- Adreste Kimlik Kontrolü ve Kurulum Hizmeti tercih edildiyse, Notere gitmenize gerek kalmadan 81 ilde uzman personelimiz tarafından randevu alınarak kararlaştırılan gün ve saatte sizi adresinizde ziyaret ederek kimlik kontrolünüzü yapar ve e-imzanızın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirir. Bu hizmet dâhilinde e-imza hangi projede kullanılacak ise sisteme giriş aşamasında destek sağlanılabilir.

3- Noter Huzurunda İmzalanacak NES Kullanıcı Taahhütnamesi ve diğer evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra, Nitelikli Elektronik Sertifikanız hazırlanarak kargo ile alıcıya gönderilir.
 

E-imza yenilemesi nasıl yapılır ?

- 0212 217 32 50 iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da başvuru merkezlerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
- E-imzanızın kullanım süresi bittikten sonra yenileme yapmak isterseniz, yeniden kimlik doğrulama yaptırmanız ve evrak beyan etmeniz gerekmektedir.

WhatsApp