You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

E-bilisimtech Sistem Teknolojileri ve Ürün Hizmetleri, BT ihtiyaçlarınız için tecrübeli ve güvenilir bir iş ortağıdır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Türkiye de ki ilk E-İMZA (Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı) firması E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. çözüm ortağı olan E-Bilisimtech Bilişim Sistem Teknolojileri ve Ürün Hizmetleri olarak Türkiye Kurumsal Çözüm Ortağı olarak faaliyete başlamıştır. 2006 yılından bu yana e-imza ve buna bağlı yazılımlar üzerinden hizmet vermekteyiz.

E-İmza ihtiyaçlarınız en kısa sürede firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Firmamız TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında Kayıt Otoritesi Hizmet Belgesi’ne ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olup, E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. ile yapılan iş ortaklığı anlaşması sayesinde yerinde kimlik doğrulama ve kurulum hizmetlerini vermekle birlikte satış, pazarlama ve destek hizmetini de sunmaktadır.

Ayrıca, 2016 yılında BTK’ dan KEP sistemi işletme yetkisi almaya hak kazanmış ilk Kurumsal Yazılım şirketi olan Mikro Yazılımevi A.Ş. ile yapmış olduğumuz İş Ortaklığı sayesinde Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetini de vermekteyiz.

Kalite Politikası

E-bilisimtech Bölüm Yönetimi tarafından bölüm stratejimiz, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda belirlenmiş olup, toplam kaliteye vermiş olduğumuz önemin ve taahhüdün bölünmez bir parçasını oluşturmaktadır.

E-bilisimtech, bilişim hizmetleri sektöründe; çalışanları, müşterileri ve iş ortakları tarafından konusunda uzman ve güvenilir şirket olarak algılanmayı hedeflemektedir.

Sunduğumuz her çözümde, danışmanlık, tasarım, kurum, işletim ve bakım zincirinin her parçasında müşteri beklentilerine tam olarak cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Hedefimize ulaşabilmek için; Bireysel Mükemmellik, Takım Çalışması, Kazandıran Birliktelikler, Sürekli Öğrenme ve Sürekli Gelişim İçin Değişim değerleri ile ilerliyoruz.

Bu değerlerle; yürütülen faaliyetlerin belirlenen kalite hedef ve planlarına uygunluğunun izlenebilmesi, etkin düzenlemeler ve iyileştirmelerin sürekliliğinin sağlanabilmesi için oluşturulan Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uygun olarak çalışmak tüm yönetici ve çalışanın birincil sorumluluğudur.”
 

Misyon

E-bilisimtech’in amacı, müşterilerin beklentilerini ileri teknolojileri, yeni ürünleri ve hizmetleri içeren mükemmel çözümlerle karşılayarak büyümek ve paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktır.
 

Vizyon

Müşterilerimizin en iyi çözüm ortağıyız.
 

İlkelerimiz

Müşterilerimize güç katarız ve onlara rekabet avantajı sağlarız.
Yenilikçiliği destekleriz ve geleceği yapılandırırız.
Şirket değerini arttırırız ve yeni olanaklar yaratırız.
Çalışanlarımızı yetkilendiririz ve dünya çapında performans sağlarız.
Kurumsal sorumluluk taşırız ve toplumun sürdürülebilir gelişimini destekleriz
 

Danışmanlık

E-bilisimtech Sistem Teknolojileri ve Ürün Hizmetlerinin A’dan Z’ye hizmet anlayışı,“danışmanlık” maddesiyle başlar.

WhatsApp